MARKALARIMIZ

ALCE

ALCE


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında ALCE ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


BEMİS

BEMİS


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında BEMİS ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


CEMDAĞ AYDINLATMA

CEMDAĞ AYDINLATMA


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında CEMDAĞ AYDINLATMA ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


CATA

CATA


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında CATA ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


ÇETİNKAYA PANO

ÇETİNKAYA PANO


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında ÇETİNKAYA PANO ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


DATAKOM

DATAKOM


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında DATAKOM ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


EMAS

EMAS


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında EMAS ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


ENTES

ENTES


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında ENTES ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


FEDERAL

FEDERAL


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında FEDERAL ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


KAEL

KAEL


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında KAEL ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


KLEMSAN

KLEMSAN


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında KLEMSAN ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


KOÇ KABLO

KOÇ KABLO


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında KOÇ KABLO ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


KÖHLER

KÖHLER


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında KÖHLER ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


LEGRAND

LEGRAND


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında LEGRAND ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


METOP

METOP


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında METOP ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


ONKA

ONKA


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında ONKA ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


OPAŞ

OPAŞ


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında OPAŞ ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


ORTAÇ

ORTAÇ


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında ORTAÇ ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


OVİVO ELEKTRIC

OVİVO ELEKTRIC


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında OVİVO ELEKTRIC ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


PELSAN

PELSAN


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında PELSAN ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SCHNEİDER

SCHNEİDER


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SCHNEİDER ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SCHRACK

SCHRACK


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SCHRACK ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SEVAL KABLO

SEVAL KABLO


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SEVAL KABLO ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SHREEM

SHREEM


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SHREEM ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SEIMENS

SEIMENS


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SEIMENS ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SİGMA

SİGMA


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SİGMA ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


SİMPA

SİMPA


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında SİMPA ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


ŞAFAK

ŞAFAK


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında ŞAFAK ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


TENSE

TENSE


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında TENSE ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


VİKO

VİKO


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında VİKO ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.


YCL

YCL


Paşalı Elektrik, yurtiçinde ve yurt dışında YCL ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde şalt malzemeleri, alçak gerilim ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş ortaklığı kurulmuştur.